Handgemaakte glaskralen paar (2 kralen) blauwe stippen patroon glaskralen glas kralen kralen sieraden maken ontwerpen benodigdheden
£8.50
8 in stock
Description
Kralen voor liefhebbers van blauw 🙂
Dit is een paar vrolijke blauwe kralen.
Deze kralen hebben een aquamarijn, heel licht blauwe, kern met een blauw stippen patroon in verschillende tinten blauw.
Mijn kralen hebben een hittebehandeling gehad en ik maak ze met zorg schoon 🙂
Deze kralen maak ik op bestelling, het kost me maximaal een week om deze kralen te maken.
Deze kralen maak ik op bestelling, ik heb maximaal twee weken nodig om ze te maken.
De kralen zijn 14/15 x 14/15 mm, beide met een kraalgat van 2 mm.
Deze kralen zijn heel uniform en handgemaakt, kleine verschillen in dimensie komen voor.
Alle glazen kralen in mijn winkeltje zijn door mij gemaakt, Ester, in mijn huis, in een klein dorpje in Holland.
Ze zijn allemaal behandeld in mijn digitaal aangestuurde glasoven, om ze sterk en duurzaam te maken. (Maar, wees voorzichtig, ze zijn sterk, maar ze zijn van glas en kunnen gebroken worden)
Na de hittebehandeling, maak ik ze schoon met mijn dremel en wat geduld 😉
Bij het maken en plaatsen van de foto’s, doe ik mijn best om de kleuren waarheidsgetrouw weer te geven. Maar door de grote verscheidenheid aan apparaten gebruikt om deze te bekijken, kunnen er kleine verschillen optreden.
Niet maakt me gelukkiger dan te horen dat je mijn werk waardeert en het graag draagt.
Laat het me weten als je vragen of opmerkingen hebt, ik doe mijn best om je blij te maken.